Türkiye Kongreleri

Format: 2014-10-31
Format: 2014-10-31
Format: 2014-10-31
 • 29 Ekim 2014 - 2 Kasım 2014
  Kaya Palazzo Otel
  Acente: 
  D Event

  Değerli Meslektaşlarım,

 • 30 Ekim 2014 - 2 Kasım 2014
  Limak Limra Resorts Hotels, Belek, ANTALYA /TÜRKİYE
  Acente: 
  Dünya Kongre Turizm Organizasyon LTD. ŞTİ.

  20. yüzyılın ortalarından başlayarak hızla gelişen tıp teknolojisiyle birlikte, hekim-hasta ilişkisi ve sağlık hizmetlerinin sunumu konusunda toplumun tutum ve beklentilerinde önemli değişiklikler gözlemlenmektedir. Bu bağlamda hasta, yakınları ve sağlık çalışanlarının beklentileri değişmiş, farklı kavramlar gündemimize girmeye başlamıştır.

 • 7 Kasım 2014 - 9 Kasım 2014
  Paloma Pasha Otel - Özdere
  Acente: 
  L.O.V.İ TURİZM & ORGANİZASYON

  Değerli katılımcılar,

  Ege Bölgesinde kan bankacılığı ve transfüzyon tıbbını bütünleştiren bir sempozyum yapmayı planlıyoruz. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz bu sempozyumla bölgemizde Kan Bankacılığı’ndan kanın klinik kullanımına uzanan süreçteki multidisipliner işbirliğinin tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi istiyoruz. Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıp güncellerken, aynı zamanda etkin ve işlevsel bir iletişim ağı oluşturmayı amaçlıyoruz.

 • 12 Kasım 2014 - 15 Kasım 2014
  Atlantis Otel
  Acente: 
  Topkon

  Değerli Meslektaşlarımız,

  Sizleri 12-15 Kasım tarihlerinde Antalya Limak Atlantis Hotel’de, ortak bir toplantı anlayışıyla düzenlenecek olan, 11. Ulusal Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi, 10. Dünya Yoğun Bakım Hemşireleri Federasyonu Kongresi, 3. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı ve 6. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireleri Kongreleri’ne davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

  Bu yıl da kongremiz zengin bilimsel programı, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda bilim insanının katkıları ile yoğun bakım ile ilgili gelişmelerin ve sorunların tartışıldığı bilimsel bir ortam olacaktır.

 • 19 Kasım 2014 - 23 Kasım 2014
  Kaya Palazzo Golf Resort
  Acente: 
  ConTrust

  Değerli Meslektaşlarımız,

  Artık bir marka olan, birinci basamağın en büyük kongresi AHEKON’un bu yıl beşincisini gerçekleştireceğiz. AHEKON, sahada özveri ile görev yapan 21.000 aile hekiminin ulusal kongresidir. Aile hekimliği uygulamasında her gün artan iş yüküne karşı aile hekimliğini, etik ilkelere bağlı kalarak çalışan bizlere yakışır, güçlü bilimsel programları ve büyük bir aile olmanın tadına varacağımız sıcak sosyal programları ile AHEKON tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.