5. Ulusal Pediatrik Dermatoloji Günleri Sempozyumu

13 Nisan 2011 - 16 Nisan 2011
PineBay Holiday Resort, Kuşadası
Acente: 
United Expo / Claros Tour

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, Pediatrik Dermatoloji Derneği ulusal etkinliği olarak düzenlenen 5. Ulusal Pediatrik Dermatoloji Günleri Sempozyumu’na davet etmekten onur duymaktayız.

13-16 Nisan 2011 tarihlerinde Pine Bay Holiday Resort, Kuşadası-Aydın’da yapılacak olan 5. Ulusal Pediatrik Dermatoloji Günleri’nde, Çocuk ve Çevre ana başlığı çerçevesinde pediatrik dermatolojinin çeşitli yönleri irdelenecektir. Hazırladığımız zengin bilimsel program eşliğinde ülkemiz değerli bilim adamlarının konuşmaları, yabancı konuşmacıların konferansları ile dermatoloji ve pediatri uzmanlarına, uzmanlık öğrencilerinin mezuniyet sonrası eğitimine katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

Sempozyum sırasında yoğun bilimsel programlar arasında ilginizi çekeceğini umduğumuz kursların yanı sıra pek çok araştırmacıların yaptıkları değerli çalışmaların verileri de paylaşılacaktır.

Doyurucu bilimsel toplantıların yanı sıra, yorgunluğunuzu bir parça da olsa atabileceğinizi umduğumuz, dostluklarınızı perçinleyebileceğiniz sosyal programlara da olabildiğince yer verilmeye çalışılacaktır. Sizlerin katkılarıyla gerçekleşecek "Çocuk ve Çevre" konulu fotoğraf sergisi ve yarışması da toplantımıza ayrı bir renk katacaktır.

Aydın'ın dünyaca tanınmış limanına sahip güzel ilçesi Kuşadası'nda, güzel bir Ege baharında sizlerin katılım ve katkılarınızla zenginleşeceğine ve güzelleşeceğine inandığımız 5. Ulusal Pediatrik Dermatoloji Günleri Sempozyumu’nda buluşmak dileğiyle...

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Neslihan Şendur
Sempozyum Başkanı