14. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi

3 Ekim 2012 - 7 Ekim 2012
Maritim Pine Beach Resort & Kongre Merkezi
Acente: 
Serenas Turizm

Değerli meslektaşlarım,

2014 - 14. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından 3 – 7 Ekim 2012 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Bilimsel kongreler içinde en fazla ilgi çeken ve takip edilen kongremize her yıl olduğu gibi bu yıl da 3000’i aşkın sayıda hekim arkadaşımızın katılımını beklemekteyiz.

Kongremizde İç Hastalıkları Kliniklerindeki çok önemli ve ilgi çeken konuların yanısıra, olgular eşliğinde sık karşılaşılan problemlere ve kronik hastalıklara yaklaşım ile birlikte tıptaki yeni gelişmeler gözden geçirilecektir. Organizasyon komitesinin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Son gelişmelere ilişkin konferanslar, iç hastalıklarında kanıt-hastalık ilişkisi oturumları, klinik ve labaratuvarlardaki güncel konuları içeren sempozyumlar, programın ana başlıklarını oluşturacaktır.

Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Serhat ÜNAL
Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı