10. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

9 Mayıs 2012 - 13 Mayıs 2012
Maritim Pine Beach Hotel
Acente: 
Figür

Değerli Meslektaşlarım,

Bir TJOD Kongresi’ne daha hazırlanıyoruz. Bu yıl kongremiz 09-13 Mayıs 2012 tarihleri arasında, Maritim Pine Beach Hotel’de yapılacaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacılar, mesleki sorunlarımızı konuşacağımız oturumlar, sosyal sorumluluk-larımızla ilgili konularla dolu, seçkin bir etkinlik planlamaktayız.

Bu yıl ki kongremiz öncesinde daha önce de duyurduğumuz gibi, Royal Collage of Ob&Gyn (RCOG) ile birlikte değişik konuları içeren kurslar gerçekleştireceğiz. Bu kurslarda, obstetrik ve jinekolojik konuların dışında, klinik kılavuz hazırlanması ve özellikle de oluşturulmuş kılavuzların ülkemize adapte edilmesiyle ilgili yöntemleri de gözden geçireceğiz. Uluslararası mesleki kurumlarla yakın çalışmaları olan TJOD, bunların arasına RCOG’i de ekleyerek, yoluna devam etmektedir. RCOG ile olan ortak çalışma stratejimiz, önümüzdeki dönemlerde de devam edecektir.

Kongremiz sizlerin katılımını ve desteğini beklemektedir. Yeni yılda yeni umutlarla, tüm değerli meslektaşlarımı TJOD Kongresine davet ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum.

Prof. Dr. İsmail Mete İtil